Het Amsterdam Dance Event (ADE) is een muziekconferentie en festival dat elk jaar in oktober plaatsvindt in Amsterdam. De evenementen zijn verdeeld in Amsterdam By Day (voor de conferenties) en Amsterdam By Night (voor de feesten).
De bovenkant van de website is overwegend zwart-wit, met hier en daar felgeel als accentkleur. De content maakt gebruik van een grijze achtergrond.
Typografie heeft een belangrijke rol weggelegd op de website van Amsterdam Dance Event. Grote koppen worden over de tekst heengelegd en zijn zelfs geanimeerd. Vooral op mobiele apparaten ziet dit er indrukwekkend uit.
De grote koppen vallen gedeeltelijk over de foto's van de evenementen en locaties van Amsterdam. Doordat deze titels gedeeltelijk wegvallen ontstaat er een interessante diepte.
De afbeeldingen zijn in een grid geplaatst maar wijken hier regelmatig van af. Hierdoor ontstaat een interessant geheel met prachtige details.